دات نت نیوک
۸۸۳۶۳۲۹۲ - ٠٢١ info@avan-chemical.com

درباره ما

شرکت آوان شیمی سالاریه


شرکت و کارخانه تولیدی آوان شیمی سالاریه در سال 1388 تاسیس و احداث شد.از بدو تاسیس؛ تولید انواع کودهای کشاورزی نظیر کودهای آلی؛کودهای ازته و نیز کودهای فسفاته را شروع و توانست رضایتمندی مشتریان خود را که هدف اصلی و سرلوحه کار شرکت آوان شیمی سالاریه می باشد را جلب نماید. 

شرکت و واحد تولیدی زیما رویش نوآوران در سال ۱۳۹۶ تاسیس و در زمینی به مساحت ۳۰۰۰مترمربع احداث شد. این واحد دارای دو خط تولیدی به ظرفیت ۲۵ تن هر خط مناسب برای تمامی کودهایی با سنتز سرد میباشد از جمله فعالیت های کنتراتی در این مجموعه : تولید و بسته بندی ۵۰۰۰ تن کود فسفات با پوشش باکتری،۱۸۰۰ تن کود پایه پتاس و ریز مغذی، ۲۳۰۰ تن کود گوگردی ازته،۲۵۰۰ تن کود پلت مرغی به همراه هیومیک، ۱۲۰۰ تن کود ماکرو جهت صادرات به عراق و.....می باشد.

همچنین واحد زیما رویش نوآوران در زمینه تولید کودهای پتاسه مانند سولفات پتاسیم پودری بصورت سنتی با حلالیت ۱۰۰٪ و کلر زیر ۱ و پتاس ۵۰٪ مشغول به فعالیت میباشد و تا پایان سال ۱۳۹۹ توانسته حدود ۲۰۰۰ تن در بازار خرد فروش داشته باشد.

از دیگر فعالیت های بعدی شرکت تولید کود نیترات پتاسیم است که پروژه ان در دست اجراست.

هدف: هدف از ایجاد این واحد که برای اولین بار در کشور انجام شده است ایجاد بازار مشترک برای بازرگانانی که واحد تولیدی ندارند و یا لزومی برای درگیری در زمینه استعهلاک و کارگری و خواب سرمایه و .....نمی بینند و یا تولیدکنندگان محترم که تایم و یا ظرفیت خالی برای انجام پروژه های کوتاه مدت ندارند ایجاد شده است

سود: با توجه به اینکه واحد تولیدی اماده به کار می باشد و تولیدکننده و یا بازرگان دیگر نیازی به هزینه های کارگری،استهلاک ،رفت و امدو.....ندارند گویا تولیدکننده و یا بازرگان واحدی در رهن خود دارند پس یک مسیر بسیار عالی برای بازار هدف و پر سود خواهد بود

 


همکاران

ا توجه به برنامه ریزی دقیق و تحقیقات به عمل امده شرکت آوان شیمی سالاریه و زیما رویش نوآوران از مهندسینی استفاده کرد که هر یک بازوی این واحد تولیدی بوده و توانایی بالا بردن سطح تولید را در یک بخش دارا  می باشند از جمله میتوان به :

  • مهندس صنایع با گرایش تحلیل سیستمها(فوق لیسانس)
  • مهندس شیمی(دکترا شیمی آلی)
  • مهندس عمران
  • مهندس کشاورزی گرایش خاک شناسی
  • کارشناس ازمایشگاه و تست مواد   (فوق لیسانس) 


تولید و واردات و صادرات


شرکت زیما رویش نوآوران مفتخر است جزو اولین کارخانه های تولیدی می باشد که توانسته در عرصه صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای مشترک المنافع موفق و رضایت مندی ایجاد کند تا بتواند ریسمان بین خود و خریداران عزیز را به تسمه ای فولادی تبدیل کند. در زمینه واردات توانستیم بخشی از کودهای ازته مثل سولفات امونیوم و کلرور پتاسیم صورتی و سفید پودری  را از کشورهای ازبکستان و روس تامین نماییم البته لازم به ذکر است واردات خاک فسفاته از کشورهای افریقایی بخش دیگه ای از پتانسیل گروه بازرگانی این شرکت می باشد. اتصال به اروپا مانند کشورهای فرانسه و المان و نیز اسپانیا و همچنین استفاده از نماینده رسمی خود شرکت و تبادل اطلاعات از کشورهای عضو شنگن راهی بسیار سخت و زمان بر بود که برای رسیدن به این هدف و بالاتر رفتن سطح علمی و ارتقا تولید کود در آینده ایی نچندان دور به ما کمک بسیار کرد.

در حال حاضر شرکت آوان شیمی سالاریه برای دستیابی بازار خارجی از محصولات ایرانی قرارداد کودهای ازته و فسفاته را با شرکت های معتبر کشور عراق و افغانستان منعقد نموده است تا راهی بر توسعه و همکاری دو جانبه بین کشورهای همسایه و شرکت آوان شیمی سالاریه بوده باشد.

.سطح تولید و تامین


کارخانه آوان شیمی سالاریه در مساحتی به متراژ 5000 متر مربع و با توجه به سه خط کاملا مستقل در متراژی به مساحت 1500 متر مربع سوله و با اتوماسیون پیشرفته که دخالت نیروی انسانی را کم کرده و ضریب اشتباه در خط را کاملا از بین برده توانایی تولید روزانه 60 تن کود هایی از جمله سوپر فسفات ساده سوپر فسفات تریپل کود کامل ماکرو و...با انالیزهای مختلف را دارد.لذا دست تمام عزیزان را در امر تولید می فشاریم و با توجه به توان تولید و کیفیت واقعی رضایتمندی ایجاد خواهیم کرد که حق مشتری و وظیفه ماست.

لازم به ذکر است که شرکت تولیدی آوان شیمی سالاریه با توجه به حجم بالای تولید و تامین انواع کود و نیز استانداردهای لازم آمادگی عقد قرارداد برای تولید انواع کود ازته و فسفاته و نیز ترکیبی را برای نیاز داخل و یا جهت صادرات اعلام میدارد.پایلوت خط های تولید کود کشاورزی


در زمینه پایلوت و راه اندازی کامل(TURN KEY) خط تولید کودهای فسفاته و NPK با استفاده از تکنولوژی روز و تست شده از تجهیزات داخلی و یا وارداتی امادگی کامل را اعلام میدارد.

شرکت زیما رویش نوآوران در زمینه ساخت تجهیزات خط تولید کودهای کشاورزی ماکرو و فسفاته تجربه خوبی داشته و تا بحال توانسته برای کشور عراق ۲ خط کامل ساخت و پایلوت نماید و برای کشور عزیزمان ۲ خط کامل یکی برای کودهای باکتریایی و دیگری برای کودهای ماکرو افتخار داشته است.

نکته مهم: با توجه به اینکه شرکت خود تولیدی و با تجربه ۱۵ ساله میباشد لذا فقط خط تولیدی را از روی نقشه اجرا نمیکند از انجا که خود خط های ساخته شده معایبی را دارند و یا حتی در بعضی از سوله ها لازم نیست از تمام دستگاهها استفاده بشود لذا این قضیه به امر کاهش هزینه کمک کرده و نیز شما از تجربیات تولید هم در امر خط ایجادی بهره خواهید برد از طرفی چون بدنه شرکت فوق تولیدی می باشد لذا خود را هم جنس شما میداند و مانند شرکت هایی که صرفا ساخت دستگاه را بر عهده دارند هزینه بسیار کمتر و سود معقول تری دریافت میکند.

آزمایشگاه

آزمایشگاه شرکت آوان شیمی سالاریه با استفاده از دستگاه های پیشرفته و استفاده از کادر مجرب و کار کشته مرحله به مرحله تولید خود را زیر ذره بین گذاشته تا کودی با کیفیت برتر؛ تولید و به بازار عرضه کند.    هدف

هدف ما در قدم اول پیشرفت و توسعه صنعت کود کشور و خدمت و بروز رسانی علم خود در این زمینه می باشد تا بتوانیم نیاز کشاورزان عزیز که غشر مظلوم جامعه ما هستن و نیز خریداران داخلی و خارجی را با لطف و عنایت خدا متعالی تامین نماییم.  

اطلاعات تماس
دفتر مرکزی: تهران-شهرک غرب-بلوار خوردین توحید چهارم-پلاک ۶۸- واحد یک

دفتر کارخانه: ورامین/شهرک سالاریه-بلوار نرگس شرقی- کارخانه آوان شیمی سالاریه

دفتر کارخانه شعبه کارمزدی: شهرک صنعتی ایوانکی بلوار تلاش انتهای تلاش چهارم -کارخانه زیما رویش نوآوران

دفتر مرکزی: ١ الی ۸۸۳۶۳۲۹۲- ٠٢١
دفترکارخانه: ٣ الی ٣٦٧٧٠٧٩١ - ٠٢١
مدیر عامل: ٠٩١٢٢٨٥٧٠٤٢
٠٩١٩٥١٥٦٢٢٩
ساعات کار

ساعات کار شرکت و کارخانه زیما رویش نواوران و  آوان شیمی سالاریه به قرار زیر می باشد. شما می توانید در این ساعات با شرکت تماس حاصل فرمایید. در روزهای تعطیل شما می توانید به ایمیل شرکت سوالات یا درخواست های خود را ارسال نمایید.  در روز کاری شنبه با شما تماس حاصل خواهد شد.  • شنبه تا چهارشنبه - ٩ صبح الی ١٧

  • پنج شنبه - ٩ صبح الی ١٣

  • جمعه - تعطیل

نقشه گوگل